Lisica.mk

Шкортова: Наскоро патувам за Турција, како член на жири комисијата на изборот за Мис модел на Турција за Мис модел на светот.

2013-01-01 21:14:56
Lisica.mk

Велешанката Билјана Шкортова, докажаниот топ модел, наскоро заминува во Кина каде на 24-тиот избор за „Мис модел на светот“, ќе ја претставува Македонија.

2012-10-30 08:18:33
Lisica.mk

Здравствениот буџет во Македонија до пред 5-6 години беше само 0,51 проценти од вкупниот буџет на државата, а денеска тој процент е 3,2 отсто.

2012-10-28 14:53:57
Lisica.mk

Премиерот Груевски гледа драстично подобрена бизнис клима во Македонија.

2012-09-02 12:06:54
Lisica.mk

Чадиев: Продолжуваме чесно, посветено и истрајно да се справуваме со секој проблем, продолжуваме со многу работа, реформи и се што води кон подобар живот.

2012-07-14 14:31:37
Lisica.mk

Димов: СДСМ е партија која секогаш отворала пат и давала можности за младите членови. Третманот што го имаме како млади луѓе внатре во партијата е подеднакво ист за сите.

2012-06-02 20:00:45
Lisica.mk

Валентин Тошев:Ендуро трките само по себе се тест на издржливост на моторциклот и возачот.(Видео)

2012-03-07 14:35:22
Lisica.mk

Јане Ченто, дипломиран правник, студент на мастер студии на политички науки за www.lisica.mk вели, десницата се окрупнува во ВМРО ДПМНЕ, партија која ќе извојува победа и на локалните избори во 2013 година.

2012-02-14 21:40:21
Lisica.mk

ЈКП Дервен апелира навремено подмирување на обврските за да се избегнат дополнителните судски трошоци.

2012-01-15 22:25:21
Lisica.mk

Дервен и Лисиче договорија цена на сурова вода која нема да ја почуствуваат крајните потрошувачим вели за www. Lisica.mk, портпаролот на ЈКП Дервен, Тодорка Пенкова-Андреевска.

2011-12-16 22:32:44
1 2 3 4 5 6
Македонија
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mkLisica.mk
Свет
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mkLisica.mk
ФОТО ВЕСТ
Забава
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk Интервју Билјана за Лисица: Горда сум што го развиорив македонското и велешкото знаме во Кина
Шкортова: Наскоро патувам за Турција, како член на жири комисијата на изборот за Мис модел на Турција за Мис модел на светот.
Lisica.mk Од наш агол Македонско лице на хрватските модни писти
Јашар Јашари, познат како Јаши, е баран модел на хрватските модни писти.
Колумна Колумна
Лавиринт на ТРАНЗИЦИЈАТА Први, втори, трети сите итаат некаде... Кој по погрешниот кој по вистинскиот пат.
Новата 2013 година ќе биде?

подобра од 2012

полоша од 2012

незнам

иста како и 2012

slika
Lisica.mk
Контакт | Импресум | Маркетинг
Copyright © 2008 Lisica.mk [0.02][2]