Lisica.mk

Маркова: Во една рурална средина и училишта од ваков тип,ова само потврдува дека нашите ученици не се заборавени.

2012-12-30 14:19:32
Lisica.mk

Триесет и осум годишниот Борче Арсов од Градско кој бил во посета на неговата сестра во Велес излегол од кај неа во четвртокот на 27 декември и од тогаш му се губи трагата, јави Канал 5 телевизија.

2012-12-30 14:00:55
Lisica.mk

48 часовен притвор за осомничениот.

2012-12-20 13:05:08
Lisica.mk

Сојуз на борци од НОБ: Борејки се за слободна Македонија тој не задолжи сите нас да придонесуваме за развојот на државата во која живееме.

2012-12-06 15:06:11
Lisica.mk

Пановски: По примерот на Детелинка, наскоро и во Богомила ќе се отвори Дневен центар за лица со посебни потреби.

2012-12-04 12:58:54
Lisica.mk

Управата за Јавни приходи располаа со три мобилни канцеларии.Со нив се реализира проектот „Мобилни даночни шалтери“.

2012-12-01 15:39:19
Lisica.mk

Спировска: Идејата за проектот со кој ние ќе се преставиме во Виена произлезе од проблемите со кои се соочивме во процесот на легализација на дивоградбите.

2012-11-23 14:53:07
Lisica.mk

Ваква казна му одреди судот, по предлог на Јавниот обвинител и вештите лица.

2012-11-15 16:14:47
Lisica.mk

Лав за малку ќе избегал од кафез во циркусот „Сафари“ од Унгарија кој гостува во Кавадарци.

2012-11-12 10:51:06
Lisica.mk

Мештаните по трет пат се пофалија со производот кој е нивниот заштитен знак.

2012-11-07 15:40:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Македонија
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mkLisica.mk
Свет
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mkLisica.mk
ФОТО ВЕСТ
Забава
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk Интервју Билјана за Лисица: Горда сум што го развиорив македонското и велешкото знаме во Кина
Шкортова: Наскоро патувам за Турција, како член на жири комисијата на изборот за Мис модел на Турција за Мис модел на светот.
Lisica.mk Од наш агол Македонско лице на хрватските модни писти
Јашар Јашари, познат како Јаши, е баран модел на хрватските модни писти.
Колумна Колумна
Лавиринт на ТРАНЗИЦИЈАТА Први, втори, трети сите итаат некаде... Кој по погрешниот кој по вистинскиот пат.
Новата 2013 година ќе биде?

подобра од 2012

полоша од 2012

незнам

иста како и 2012

slika
Lisica.mk
Контакт | Импресум | Маркетинг
Copyright © 2008 Lisica.mk [0.01][55]