Lisica.mk

Советнуиците на СДСМ прашуваат но не добиваат одговори.

2011-09-22 15:06:42
Lisica.mk

Унијата на жени на ВМРО ДПМНЕ: По летните одмори продолжуваме со едукативните трибини но и хуманитарните активности

2011-08-22 13:04:31
Lisica.mk

Овој предлог беше изгласан на Комисијата за изброи и именувања, а истиот ќе биде доставен до сите пратеници, и ќе биде разгледуван на седница на Собранието.

2011-07-07 13:28:25
Lisica.mk

Собранието на конститутивната седница ги веривикуваше мандатите на 123- те новоизбрани пратеници на предвремените парламентарни избори одржани на 5 јуни.

2011-06-25 15:25:20
Lisica.mk

УМС на ВМРО ДПМНЕ апелира до подмладоците на политичките партии да ги отстранат рекламните изборни материјали.

2011-06-13 11:21:44
Lisica.mk

Собраните книги се наменети за штитениците на СОС Детското село.

2011-06-10 19:35:53
Lisica.mk

До синоќа на полноќ, како што информираат од ДИК, пристигнале девет приговори од Обединети за Македонија (ОМ) и по еден од Нова Демократија и ПОДЕМ.

2011-06-08 11:37:27
Lisica.mk

Илија Димовски и Ѓорѓи Коџобашиев од ВМРО ДПМНЕ и Марјанчо Николов од СДСМ во наредните четири години ќе ги застапуваат интересите на велешани.

2011-06-06 15:02:31
Lisica.mk

67,97% од граѓаните на Велес со право на глас учествуваа во формирањето на новиот парламентарен состав

2011-06-06 12:52:13
Lisica.mk

Сите информации поврзани со изборниот процес дирекно од веб старната на Државната изборна комисија.

2011-06-05 19:12:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Македонија
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mkLisica.mk
Свет
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mkLisica.mk
ФОТО ВЕСТ
Забава
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk
Lisica.mk Интервју Билјана за Лисица: Горда сум што го развиорив македонското и велешкото знаме во Кина
Шкортова: Наскоро патувам за Турција, како член на жири комисијата на изборот за Мис модел на Турција за Мис модел на светот.
Lisica.mk Од наш агол Македонско лице на хрватските модни писти
Јашар Јашари, познат како Јаши, е баран модел на хрватските модни писти.
Колумна Колумна
Лавиринт на ТРАНЗИЦИЈАТА Први, втори, трети сите итаат некаде... Кој по погрешниот кој по вистинскиот пат.
Новата 2013 година ќе биде?

подобра од 2012

полоша од 2012

незнам

иста како и 2012

slika
Lisica.mk
Контакт | Импресум | Маркетинг
Copyright © 2008 Lisica.mk [0.01][17]